گشت و گذار در میان ۵ اپ جدید و جذاب

دنیای اپ‌ها روز به روز بزرگ‌تر و جذاب‌تر می‌شود. خیلی‌ها سعی می‌کنند که با ایده‌های ساده و خلاقانه‌ی خود، اپلیکیشن جدیدی را به بازار نرم‌افزارهای کاربردی بیافزایند و درهای موفقیت را به روی خود باز کنند. تعقیب و بررسی اپ‌های روز این روزها دست کمی از فیلم، سریال و بازی ندارد. بنابراین نگاهی داریم به پنج اپ جدید که محبوبیت گسترده‌ برای آنها در آینده‌ی نزدیک دور از انتظار نخواهد بود.
هر هفته شما را از برنامه‌های جذاب و جدید یا نسخه‌های بروز شده قبلی آگاه می‌کنیم. این هفته به سراغ برنامه esports تازه یاهو، برنامه‌ای که نمایش‌های تلویزیونی مورد علاقه‌تان را پیگیری می‌کند و برنامه‌ای رفته‌ایم که به شما اجازه می‌دهد صورت خود را بر روی سر افراد مشهور قرار دهید.

Astro Attack

Astro Attack
در «استرو اتک» شما مسئولیت هدایت یک سفینه فضایی را در بین لشکری از دشمنان در اختیار دارید. باید با دور شدن از معرض تیرهای آنها و به دست آوردن آیتم‌هایی که قدرت شما را افزایش می‌دهند، به تدریج وارد مراحل سخت‌تر شوید. از طریق سکه، واحد پول بازی، می‌توانید سفینه‌های تازه و ویژه‌ای را خریداری کنید.
سیستم عامل: iOS
رایگان

Banana

Banana
با قرار دادن صورت خود بر روی سر خوانندگان، سیاستمداران و ستارگان سینما، تصاویر و ویدیوهای بامزه و خنده داری خلق خواهید کرد. می‌توانید با دوستان خود در سراسر جهان به تبادل این آثار مضحک بپردازید.
نکته: بعضی از اضافات بانانا رایگان و بعضی دیگر پولی هستند.  کاربران حتی می‌توانند با مراجعه به وبسایت فیلترهای خودشان را اضافه کنند و در صورتی که به تایید برسد، وارد برنامه می‌شود.
سیستم عامل: iOS
رایگان

Cubes

Cubes
اگر اهل سرو کله زدن با اعداد نیستید و یا بازی ۲۰۴۸ هم دارد برایتان خسته کننده می‌شود، بازی مکعب‌ها یا Cubes شاید برای‌تان جذاب باشد. چرا که این برنامه‌‌ همان ایده همیشگی را قرض گرفته و با استفاده از رنگ‌ها آن را بازآفرینی می‌کند. تکه‌های مکعب در کنار هم در یک ردیف قرار می‌گیرند تا رنگ‌های بیشتری به وجود بیاورند، این کار آن‌قدر ادامه پیدا می‌کند تا این که شما به یک مکعب رنگین کمان دست یابید.
نکته: نباید اجازه دهید تمام صفحه پر شود، چرا که در این صورت شما بازی را باخته‌اید و مجبورید از اول شروع کنید.
سیستم عامل: iOS
رایگان

Serist

Serist
با کمک این برنامه می‌توانید نمایش‌های تلویزیونی مورد علاقه‌ی خود را پیگیری کنید و در جریان قسمت‌هایی باشید که دیده و یا هنوز تماشا نکرده‌اید. می‌توانید در جریان باشید چند قسمت عقب مانده‌ اید و برای خود فهرستی از قسمت‌هایی که می‌خواهید تماشا کنید در نظر بگیرید.
نکته: اگر بخش یادآوری برنامه فعال باشد، به هنگام شروع یک قسمت جدید از شوی مورد علاقه‌تان، برنامه به شما یادآوری می‌کند.
سیستم عامل: iOS
بهاء: ۹۹/۱ دلار

Yahoo Esports

Yahoo Esports
از طریق این برنامه امکان تماشای آنلاین و زنده‌ی محبوب‌ترین مسابقات ورزش‌های الکترونیکی یا esports همچون لیگ اسطوره‌ها (League of legends)، کانتر استرایک: تهاجم جهانی (Counter-Strike: Global Offensive) و استریت فایتر (Street Fighter) در اختیارتان خواهد بود. وارد Yahoo Esports شوید و نظاره‌گر بازی بهترین‌ تیم‌های مسابقات رودررو در رقابت‌های معتبر باشید، همراه با گزارش زنده، اخبار و اعلام نتایج.
سیستم عامل: اندروید
رایگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *